XXXIII Всеукраїнський турнир з дзюдо на призи льотчика-космонавта О.А.Леонова. Кременчук, 07.09.2013

Украинский турнир по дзюдо. Дзюдо в Украине.ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЮВІЛЕЙНОГО ХХХIII ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТРАДИЦІЙНОГО ТУРНІРУ З ДЗЮДО СЕРЕД ЧОЛОВІКІВ НА ПРИЗИ ПОЧЕСНОГО ГРОМАДЯНИНА М.КРЕМЕНЧУКА ЛЬОТЧИКА-КОСМОНАВТА О.А.ЛЕОНОВА.

1. МЕТА ТА ЗАДАЧІ.

Всеукраїнський турнір проводиться з метою популяризації дзюдо на Україні, підвищення спортивної майстерності спортсменів, виконання нормативу Майстра Спорту України.

2. ЧАС ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ.

Змагання проводяться у м.Кременчуці, Полтавської області 07 вересня 2013р. Приїзд команд до 17.00 годин — 06 вересня.

Початок та проведення змагань — 07 вересня.

Від”їзд команд — 07 вересня 2013 року.

З.КЕРІВНИЦТВО ЗМАГАННЯМИ.

Загальне керівництво змаганнями виконує організаційний комітет,затверджений міською адміністрацією та федерацією дзюдо. Безпосереднє проведення змагань покладається на суддівську колегію затверджену Федерацією дзюдо Полтавської області.

4. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ .

До участі у змаганнях запрошуються команди областей та міст України, а також держав,у складі яких повинні бути спортсмени, які мають спортивну кваліфікацію не нижче кандидата у майстри спорту. Склад команди не менше 10 спортсменів,

представник, 1 суддя.

Вагові категорії: чол.: 60кг, 66 кг, 73 кг, 81 кг, 90 кг, 100 кг, +100 кг.

5. УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ.

Змагання проводяться як особисто-командні,згідно з діючими правилами,за Олімпійською системою з подвійною втіхою.

6. НАГОРОДЖЕННЯ.

Учасники,які посіли 1-Ш місця нагороджуються кубками, медалями, грамотами. Переможці одержують право на присвоєння МАЙСТЕР СПОРТУ УКРАЇНИ.

7. ВИТРАТИ.

Витрати по відряжденню команд —за рахунок відряджаючих організацій.Витрати по оплаті головної суддівської колегії,місцевих суддів- за рахунок міськспорткомітету. Розміщення головного судді змагань за рахунок ГО „Легіон-спорт”. Витрати по нагородженню учасників-за рахунок СК “Легіон” та обласної федерації Дзюдо. Стартовий внесок с кожного учасника 100,00 грн.(сто гривень).

8. 3АЯВКИ.

Попередні заявки висилаються до 05 вересня 2013 р. за адресою: м. Кременчук , Полтавської області, пр-кт 50 річчя Жовтня,33 а.

Поіменні заявки та паспорта подаються у мандатну комісію по приїзду.

ДІЙСНЕ ПОЛОЖЕННЯ Є ОФІЦІЙНИМ ВИКЛИКОМ НА ЗМАГАННЯ.

Тел/факс: (05366) 4-01-80, тел. (0536) 76-81-71.