Всеукраїнський турнір з дзюдо на призи Сергея Новікова, м.Кіровоград, 14-16.09.2012

ПОЛОЖЕННЯ про проведення Всеукраїнського турніру з дзюдо серед юнаків та дівчат 1997 – 1999 р.р.н. на призи олімпійського чемпіона з дзюдо Сергія Петровича Новікова

І. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ Популяризація дзюдо в Україні, підвищення рівня підготовки спортсменів, виявлення талановитих дзюдоїстів

ІІ. ТЕРМІН І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ Змагання проводяться в м. Кіровограді 14 – 16 вересня 2012 р. День приїзду 14 вересня (готель “Київ”).

ІІІ. КЕРІВНИЦТВО ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань здійснюється відділом фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради.

Безпосереднє проведення змагань покладається на суддівську колегію, затверджену відділом фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради за поданням федерації боротьби дзюдо та самбо Кіровоградської області.

ІV. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ

До участі в змаганнях допускаються юнаки та дівчата 1997-99 р.н., які мають підготовку не нижче ІІ юнацького розряду та ІV КЮ. Учасники 1999р.н. допускаються при наявності медичної довідки.

Вагові категорії:

юнаки    1997-99 р.н.: до38 кг,42 кг,46 кг,50 кг,55 кг,60 кг,66 кг,73 кг,81 кг, +81 кг

дівчата  1997-99 р.н.: до40 кг,44 кг,48 кг,52 кг,57 кг,63 кг, +63 кг

Толерантність ваги +1 кг.

Склад команди необмежений, 1 суддя, ___ тренер-представник.

Благодійний стартовий внесок 50 грн. з кожного учасника змагань.

V. УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

Змагання особисті. Змагання проводяться за міжнародними правилами дзюдо.

VІ. ПОРЯДОК ПІДГОТОВКИ СПОРТИВНИХ СПОРУД

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 18.12.1998 року №2025; “Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масово-спортивних та культурно-видовищних заходів”:

— підготовка спортивних споруд покладається на їх власників;

— контроль за підготовкою споруд та забезпечення безпеки під час проведення змагань здійснює робоча комісія, яка утворена з осіб відповідальних за проведення змагань і власників спортивної споруди;

— власник спортивної споруди не менше ніж за чотири години до початку змагань повинен подати до робочої комісії акт про готовність до проведення змагань.

Невиконання вимог передбачених цим пунктом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, спонукає до відповідальності, передбаченої чинним законодавством України.

VІI. ЗАЯВКИ

Попередні заявки, оформленні належним чином, подаються до 12 вересня 2012 р., за адресою: м. Кіровоград, вул. Н. П’ятихатська, 24, для федерації боротьби дзюдо та самбо, тел. 27-35-20, E-mail: okdush3@i.ua. Команди, що не підтвердили свою участь у турнірі до зазначеної дати не допускаються до змагань.

VІІI. ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

14 вересня – день приїзду на змагання (готель „Київ”).

Засідання мандатної комісії о 18.00

зважування учасників змагань з 16.00 до18.00.

15 вересня – до зважування учасників з 8.00 до 9.00.

Вагові категорії:

юнаки  1997-99 р.н.: до38 кг,42 кг,46 кг,50 кг,55 кг,60 кг,66 кг,73 кг,81 кг, +81 кг

дівчата 1997-99 р.н.: до40 кг,44 кг,48 кг,52 кг, 57кг,63 кг, +63 кг

Початок змагань о 10.00.

Парад відкриття о 16.00. Фінальний блок.

16 вересня – семінар, майстер-клас, роз’їзд команд.

ІХ. НАГОРОДЖЕННЯ

Переможці нагороджуються цінними призами, грамотами та медалями. Призери нагороджуються грамотами та медалями.

Х. ФІНАНСУВАННЯ ЗМАГАНЬ

Витрати, пов’язані з підготовкою та проведенням змагань, несуть організатори турніру згідно своїх кошторисів.

Всі витрати (проїзд, проживання, харчування) по відрядженню команд фінансуються за рахунок організації яка відряджає .

Дане положення є офіційним викликом на змагання.

Контактні телефони:

Нечмоня С.М.: (0522) 27-35-20; 050-487-05-63, E-mail: okdush3@i.ua

Лоскутов О.В.: (0522) 27-35-20; 050-254-48-19

Наявність білого та синього кімоно обов’язково!!!

ОРГКОМІТЕТ

Результаты турнира:

Юноши

-38 кг

1.Халматов Дильшот (Киев)

2.Пинькавский Богдан (Киев)

3.Бурим Юрий (Донецк)

3.Шульга Константин (Кировоград)

— 42 кг

1.Сампан Василий (Светловодск)

2.Спивак Александр (Одесса)

3.Приймук Владислав (Киев)

3.Наугольный Руслан (Харьков)

-46 кг

1.Самотуг Кирилл (Киев)

2.Томенко Валерий (Смолино)

3.Хачиров Эдуард (Харьков)

3.Кононов Игорь (Киев)

-50 кг

1.Татарчук Станислав (Димитров)

2.Заика Богдан (Малая Виска, Кировоградская обл)

3.Попович Руслан (Кременчук)

3.Москаленко Филипп (Харьков)

-55 кг

1.Марандян Каро (Кременчук)

2.Гордиенко Артем (Комсомольск)

3.Набродов Виктор (Одесса)

3.Токарчук Максим (Надворная, Ивано-Франковская обл)

-60 кг

1.Веселовский Кирилл (Киев)

2.Михайлинин Владислав (Киев)

3.Бойко Валерий (Черкасская обл.)

3.Гриценко Миколай (Кременчук)

-66 кг

1.Березюк Назар (Киев)

2.Шадрин Захар (Херсон)

3.Попович Андрей (Запорожье)

3.Анисимов Владислав (Днепропетровск)

-73 кг

1.Максимов Никита (Львов)

2.Духневич Александр (Харьков)

3.Харьковщенко Михаил (Харьков)

3.Шустов Артур (Красноармейск)

-81 кг

1.Кривчач Сергей (Харьков)

2.Акимов Алексей (Днепродзержинск)

3.Гонтар Богдан (Харьков)

3.Литвинчук Александр (Запорожье)

+81 кг

1.Гасюк Леонид (Киев)

2.Моисеев Алексій (Черкасская обл)

3.Чайковский Александр (Киев)

3.Иванов Александр (Кировоград)

 

Девушки

-40 кг

1.Мельник Надежда (Черкасская обл.)

2.Прийма Анна (Запорожская обл.)

3.Денисенко Лилия (Смолино)

3.Шестирикова Диана (Харьков)

-44 кг

1.Кушнирова Алиса (Кировоград)

2.Шульга Ирина (Херсон)

3.Наумова Анастасия (Запорожье)

-48 кг

1.Герасименко Ирина (Запорожье)

2.Капустян Анна (Побугское, Кировоградская обл.)

3.Бондар Кристина (Запорожье)

3.Иванова Алла (Кременчук)

-52 кг

1.Радошинская Татьяна (Надворная, Ивано-Франковская обл.)

2.Миргородская Катерина (Чернобай,Черкасская обл.)

3.Авдеева Ирина (Днепродзержинск)

3.Дерипаска Катерина (Комсомольск)

-57 кг

1.Скора Катерина (Киев)

2.Линник Олександра (Смолино)

3.Михайская Полина (Донецк)

3.Елькина Ксения (Одеса)

-63 кг

1.Борисенко Анастасия (Запорожье)

2.Рой Анжела (Харьков)

3.Погорелова Оксана (Керч)

3.Брик Илона (Черкасская обл.)

+63 кг

1.Дарчук София (Словянск, Донецкая обл.)

2.Аболенцева Анастасия (Словянск, Донецкая обл.)

3.Моисеенко Альбина (Словянск, Донецкая обл.)

3.Крыгина Анастасия (Днепропетровск)

.
НАПИШИТЕ НАМ

Ваше имя (обязательно)

Ваш e-mail (обязательно)

Тема

Сообщение

×