Календарь

Календар з дзюдо на 2012 рік

03-13.01 НТЗ до Кубків світу ДОНСЦ «Конча-Заспа»
13-15.01 Міжнародний турнір «Мастерс», Олімпійський відбір Казахстан, м. Алмата
16.01- 03.02 НТЗ до Кубків світу ДОНСЦ «Конча-Заспа»
20-22.01 Відкритий ВТ серед юнаків 1998-99 р.н. м. Луцьк
27-29.01 Кубок світу (чоловіки), Олімпійський відбір Грузія, м. Тбілісі
27-29.01 Кубок світу (жінки), Олімпійський відбір Болгарія, м. Софія
27.01-02.02 Відкритий чемпіонат Бельгії (юніорки, жінки) + НТЗ Бельгія, м. Арлон
27.01-02.02 Відкритий чемпіонат Бельгії (чоловіки) + НТЗ Бельгія, м. Візе
28-29.01 ІІ Дитячий Фестиваль дзюдо серед юнаків 2000, 2001, 2002, 2003 р.н м. Київ
03-05.02 ВТ пам’яті М.Тагірова серед юнаків та дівчат 1998-99, 2000-01 р.н. м. Кременчук
03-09.02 МТ «Grand Slam» (чоловіки, жінки) + НТЗ, Олімпійський відбір Фpанція, м. Париж
08-11.02 Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 17 років (1996-97 р.н.) м. Ужгород
10-12.02 Кубок світу (чоловіки), Олімпійський відбір Австpія, м. Відень
10-12.02 Кубок світу (жінки), Олімпійський відбір Угоpщина, м. Будапешт
17-23.02 МТ «Grand Prix» (чоловіки, жінки) + НТЗ, Олімпійський відбір Німеччина, м. Дюссельдорф
18-19.02 Відкритий ВТ, присвячений пам’яті загиблим воїнам-інтернаціоналістам, афганцям серед чоловіків м. Луцьк
24-26.02 Кубок світу (жінки), Олімпійський відбір Польща, м. Варшава
24-26.02 Кубок світу (чоловіки), Олімпійський відбір Чехія, м. Прага
01-03.03 Чемпіонат України серед юніорів та юніорок до 20 років (1993-97 р.н.) м. Київ
02-06.03 ІІІ Всеукраїнська Олімпіада серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів УДЦ «Молода гвардія»
03-04.03 ВТ «Київська весна» серед юнаків та дівчат 1998-99 р.н. м. Київ
06-22.03 НТЗ до чемпіонату Європи НСБ»Заросляк»
09-14.03 Кубок Європи серед юнаків та дівчат до 17 років + НТЗ Хорватія, м.Загреб
08-17.03 Міжнародний тренувальний табір Чехія, м. Німбурк
18-21.03 Чемпіонат України серед студентів за призначенням
18-22.03 Кубок Європи серед юнаків та дівчат до 17 років + НТЗ Туреччина, м. Анталія
19-23.03 Міжнародний тренувальний табір Угорщина, м. Тата
22-24.03 Відкритий ВТ, присвячений пам’яті І.М.Прищепи серед юнаків 1994-96 р.н. м. Дніпропетровськ
30.03-01.04 Кубок Європи (чоловіки, жінки) Боснія Герцеговина, м.Сараєво
30.03-04.04 Кубок Європи серед юнаків та дівчат до 17 років + НТЗ Україна, м. Київ
06-11.04 Кубок Європи серед юнаків та  дівчат до 17 років + НТЗ Росія, м. Твер
06-08.04 ВТ пам’яті героїв Чорнобиля серед юнаків 2001-03 р.н. м. Славутич
07-08.04 ВТ на призи ЗМС Р. Машуренка серед молоді до 23 років м. Луцьк
10-12.04 Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 15 років (1998-99 р.н.) м. Одеса
11-26.04 Заключний НТЗ до чемпіонату Європи ДОНСЦ «Конча Заспа»
19-25.04 Кубок Європи серед юнаків та дівчат до 17 років + НТЗ Чехія, м. Тепліце
19-25.04 Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 20 років + НТЗ Росія, м. Санкт-Петербург
22-25.04 ІV спортивні ігри школярів серед юнаків та дівчат 1995-96 р.н. м. Харків
26-29.04 Чемпіонат Європи (чоловіки, жінки) + командний чемпіонат, Олімпійський відбір Росія, м. Челябинськ
27-29.04 ВТ на призи С. Цибульського серед юніорів 1993-96 р.н. м. Запоріжжя
27.04-04.05 Кубок Європи серед юнаків та дівчат до 17 років + НТЗ Румунія, м. Плоєшті
01-02.05 ВТ серед чоловіків «Кубок Донбасу» м. Красноармійськ
04-09.05 МТ «Grand Prix» Азербайджан, м. Баку
04-09.05 Кубок Європи серед юнаків та дівчат до 17 років + НТЗ Німеччина, м. Берлін
04-06.05 Відкритий ВТ на призи ЗМС А.Новікова серед юнаків 1997-99 р.н. м. Харків
04-05.05 XVІІІ Всеукраїнський турнір на призи Києво-Святошинської ДЮСШ серед юнаків 2000-01 р.н. м. Вишневе
10-11.05 Кубок світу США, м. Майямі
11-13.05 Кубок Європи Великобританія, м. Лондон
11-13.05 Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 20 років + НТЗ Фpанція, м. Ліон
11-13.05 ВТ «Кубок Перемоги» серед жінок та юнаків 1997-98, 1999-01 р.н. м. Суми
15.05 ІХ відкритий ВТ «Європа» серед юнаків 1998-99, 2000-01, 2002-03 р.н., дівчат 1999-02 р.н. м. Одеса
18-20.05 Відкритий ВТ «Естафета поколінь» серед ветеранів, юнаків та дівчат 1996-98, 2000-01 р.н. м. Черкаси
18-20.05 Кубок світу Сальвадор, м. Сан-Сальвадор
18-23.05 Кубок Європи +НТЗ Росія, м. Оренбург
18-23.05 Кубок Європи серед юнаків та дівчат до 17 років + НТЗ Польща, м. Ширк
18-23.05 Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 20 років + НТЗ Україна, м. Київ
21-22.05 ВТ пам’яті С.Бандери серед юнаків 1998-2000 р.н. м. Івано-Франківськ
25-27.05 МТ «Grand Slam» Росія, м. Москва
31.05-02.06 Відкритий Кубок України м. Суми
31.05-01.06 ВТ «Кодокан» серед юнаків 1999-00, 2001-02, 2003 р.н. м. Одеса
01-03.06 Кубок світу (чоловіки) Іспанія, м. Мадрид
01-03.06 Кубок світу (жінки) Румунія, м. Бухарест
01-07.06 Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 20 років + НТЗ Австрія, м. Лейбніц
07-21.06 Заключний НТЗ до чемпіонату Європи серед юнаків та дівчат до 17 років ДОНСЦ «Конча Заспа»
08-10.06 Кубок світу (чоловіки) Португалія, м. Лісабон
08-10.06 Кубок світу (жінки) Естонія, м. Таллінн
15-17.06 МТ «Grand Slam» Бразилія, м. Ріо-де-Жанейро
15-21.06 Кубок Європи (чоловіки, жінки) + НТЗ Словенія, м. Целє
21-24.06 Чемпіонат Європи серед юнаків та дівчат до 17 років Чорногорія, м.Бар
22-24.06 Кубок світу Аргентина, м. Буенос-Айрес
22-28.06 Кубок Європи +НТЗ Німеччина, м. Гамбург
07-17.07 Міжнародний тренувальний збір Іспанія, м. Кастеллдефелс
10-26.07 Заключний НТЗ до Олімпійських ігор ДОНСЦ «Конча Заспа»
13-18.07 Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 20 років Угорщина, м. Пакш
16-20.07 Міжнародний НТЗ Білорусь, м. Мінськ
20-26.07 Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 20 років + НТЗ Польща, м. Цетнєво
28.07-03.08 ХХХ ОЛІМПІСЬКІ ІГРИ Великобританія, м. Лондон
03-05.08 Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 20 років Чехія, м. Прага
10-15.08 Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 20 років + НТЗ Німеччина, м. Берлін
24-26.08 XVІІ відкритий ВТ «Літо-2012» серед юнаків 1996-97, 1998-99 р.н., дівчат 1996-97 р.н. м. Гаспра
30.08-13.09 Заключний НТЗ до чемпіонату Європи серед юніорів та юніорок до 20 років ДОНСЦ «Конча Заспа»
01-02.09 ВТ на призи льотчика-космонавта О.А. Леонова (чоловіки) м. Кременчук
08-09.09 Відкритий ВТ на призи дворазового призера Олімпійських Ігор Р. Гонтюка серед юнаків та дівчат 1995-97, 1998-99 р.н. м. Надвірна
07-09.09 Кубок світу Монголія, Улан-Батор
13-16.09 Чемпіонат Європи серед юніорів та юніорок до 20 років Хорватія, м. Пореч
14-16.09 Кубок світу Казахстан, м. Алмата
14-16.09 Відкритий ВТ на призи Олімпійського чемпіона С. Новікова серед юнаків та дівчат 1997-99 р.н. м. Кіровоград
21-23.09 Кубок світу Узбекистан, м. Ташкент
21-23.09 Чемпіонат України  серед молоді до 23 років м. Черкаси
28-30.09 Відкритий ВТ пам’яті А.О.Матюшенко серед юнаків 1998-2000 р.н. м. Одеса
28-30.09 Кубок світу Італія, м. Рим
05-07.10 Кубок світу (чоловіки) Азербайджан, м. Баку
05-07.10 Кубок світу (жінки) Білорусь, м. Мінськ
05-10.10 МТ «Кубок Закарпаття» (юнаки, дівчата 1997-98 рр.н.) + НТЗ м. Ужгород
12-14.10 ВТ на призи Полтавського окружного козацтва серед юнаків та дівчат 1997-98 р.н. м. Кременчук
12-14.10 ВТ «Кубок федерації дзюдо м. Києва» (юніори, юніорки 1994-96 рр.н.) м. Київ
14-17.10 МТ «Grand Prix» ОАЕ, м. Абу-Дабі
17-20.10 Чемпіонат України, командний чемпіонат України м. Севастополь
25-26.10 Відкритий абсолютний чемпіонат України м. Донецьк
25-26.10 Фестиваль «Сім’я дзюдо» (юнаки та дівчата 2001-2002 р.н.) м. Донецьк
26-27.10 Відкритий командний ВТ на призи Ю.М. Зусера серед молоді до 23 років м. Донецьк
26-27.10 Чемпіонат України серед ветеранів м. Донецьк
26-29.10 Командний чемпіонат світу Бразилія, м. Сальвадор-де-Бахіа
28.10-03.11 Кубок Європи серед чоловіків та жінок+ НТЗ Швеція, м. Борас
01-15.11 Заключний НТЗ до ЧЄ серед молоді до 23 років ДОНСЦ «Конча Заспа»
03.11 Відкритий всеукраїнський турнір «Дзюдо майбутнього» серед юнаків та дівчат 1997-98, 1999-00, 2001-02, 2003 р.н. м. Київ
08-10.11 Кубок світу Самоа, м. Апіа
09-11.11 V відкритий ВТ, присвячений 69-й річниці визволення м. Києва від німецько-фашистських загарбників серед юнаків та дівчат 1999-00 р.н. м. Київ
15-18.11 Чемпіонат Європи серед молоді до 23 років Чехія, м. Прага
12-14.11 ВТ «Золота осінь» серед юнаків та дівчат 1998-99, 2000-01 р.н. м. Харків
16-18.11 МТ «Grand Prix» Нідерланди, м. Амстердам
28.11-01.12 Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 16 р. (1997-98 р.н.) серед ФСТ та відомств м. Чернівці
29.11-02.12 МТ «Grand Slam» + НТЗ Японія, м. Токіо
06-08.12 Кубок світу Корея, м. Джеджу
03-04.12 НТЗ з ПМО м. Київ
07-08.12 Всеукраїнський семінар для тренерів та суддів м. Київ
07-08.12 ВТ «Кубок федерації дзюдо Одеської області» серед юнаків 1999-00, 2001-02, 2003 р.н. м. Одеса
11-25.12 Базовий НТЗ НСБ «Заросляк»
11-25.12 Відновлювальний НТЗ за призначенням
14-17.12 МТ «Grand Prix» Китай, м. Квіндао
21-23.12 ВТ на призи СК «Динамо-Сілеєр», присвячений святкуванню Нового року серед юнаків 1996-98 р.н. м. Дніпропетровськ
Тут можно записаться в секцию по самбо или дзюдо. .
НАПИШИТЕ НАМ

Ваше имя (обязательно)

Ваш e-mail (обязательно)

Тема

Сообщение

×