Чемпіонат України з дзюдо серед юніорів та юніорок. Луцьк, 20-23.03.2013

Турниры по дзюдо в УкраинеРЕГЛАМЕНТ проведення чемпіонату України з дзюдо серед юніорів та юніорок до 21 року

1. Дата та місце проведення змагань

Змагання проводяться 20-23 березня 2013 року в м.Луцьк, спортивний комплекс ДЮСШ, вул. Шевченка, 3.

День приїзду – 20 березня.

2. Керівництво проведенням змагань

Загальне керівництво підготовкою і проведенням чемпіонату України здійснюється департаментом спорту вищих досягнень Державної служби молоді та спорту України (далі – Держмолодьспорт) і Федерацією дзюдо України (далі – ФДУ).

Відповідальність за підготовку місця проведення змагань, організацію розміщення, харчування учасників змагань покладається на управління у справах сім’ї, молоді та спорту Волинської облдержадміністрації,  Держмолодьспорт,  ФДУ та федерацію дзюдо Волинської області.

З метою забезпечення безпеки глядачів і учасників змагань спортивні       заходи дозволяється проводити тільки на спорудах, прийнятих до експлуатації  державними комісіями за наявності актів технічного обстеження придатності  спортивної споруди для проведення  заходу.

3. Учасники змагань

До участі у чемпіонаті України допускаються юніори та юніорки 1993 – 1998 р. н., громадяни України, які мають спортивну кваліфікацію не нижче другого спортивного розряду та ІІ кю (синій пояс) – члени Федерації дзюдо України, представники обласних фізкультурних організацій, обласних федерацій, фізкультурно-спортивних товариств та відомств, спортивних клубів, тощо, відповідно до виклику Держмолодьспорту, згідно із завіреними заявками обласних фізкультурних організацій.

Допуск спортсменів від обласних організацій проводиться за умови допуску відповідної регіональної федерації, після підтвердження нею свого членства у ФДУ. Кожна обласна фізкультурна організація може бути представлена лише однією обласною федерацією, яка має повноваження представляти її на офіційних змаганнях.

Від Волинської обласної організації  допускається 8 (вісім) спортсменів у кожній ваговій категорії. Квота інших обласних організацій складає: 8 вагових категорій юніорів, 8 вагових категорій юніорок помножена на:

— 6 (шість) спортсменів для обласних організацій, що посіли 1-4 місця за підсумками 2012 року (м. Київ, Дніпропетровська, Запорізька та Донецька області);

— 4 (чотири) спортсмени для інших обласних організацій.

Від  будь-якої  обласної  організації  до  змагань   може  бути  допущено  до 8 (восьми) спортсменів у ваговій категорії за рахунок загальної квоти учасників.

Жеребкування учасників всіх вагових категорій проводиться в день приїзду команд, після засідання мандатної комісії. Розсіюванню підлягають спортсмени, які посідають перші 8 (вісім) місць українського рейтингу серед юніорів та юніорок у відповідних вагових категоріях.

4. Умови проведення змагань

Чемпіонат України проводиться відповідно до міжнародних правил за олімпійською системою з подвійними втішними поєдинками від півфіналістів. Наявність синього та білого кімоно обов’язкова.

Згідно з вимогами Європейського союзу дзюдо, форма одягу для тренерів-секундантів:

— попередні сутички – спортивний костюм;

— фінальний блок – цивільний костюм, краватка.

Тривалість сутички – 4 хвилини, додатковий час – до оцінки, не обмежено за часом.

Представники команд несуть безпосередню відповідальність за поведінку спортсменів, тренерів та вболівальників, що представляють обласну організацію.

5. Програма проведення змагань

20 березня

1100-1500 – мандатна комісія

1600-1630 – засідання суддів (форма одягу – цивільний костюм, краватка)

1630-1700 – засідання представників команд (форма одягу – цивільний костюм, краватка)

1700 – жеребкування учасників всіх вагових категорій (форма одягу – цивільний костюм, краватка)

1800 -1900 – неофіційне зважування

1900-2000 – офіційне зважування учасників вагових категорій

юніори: -55 кг, -60 кг, 66 кг; юніорки: -44 кг, -48 кг

21 березня

1000 – початок змагань у вагових категоріях:

юніори: -55 кг, -60 кг, 66 кг; юніорки: -44 кг, -48 кг

1630 -1700 – урочисте відкриття змагань

1700 – фінальний блок та нагородження чемпіонів та призерів змагань

1800 -1900 – неофіційне зважування

1900-2000 – офіційне зважування учасників вагових категорій

юніори: -73 кг, 81 кг; юніорки: -52 кг, -57 кг, -63 кг

22 березня

1000 – початок змагань у вагових категоріях

юніори: -73 кг, 81 кг; юніорки: -52 кг, -57 кг, -63 кг

1700 – фінальний блок та нагородження чемпіонів та призерів змагань

1800 -1900 – неофіційне зважування

1900-2000 – офіційне зважування учасників вагових категорій

юніори: -90 кг, -100, +100 кг; юніорки: -70 кг, -78, +78 кг

23 березня

1000 – початок змагань у вагових категоріях

юніори: -90 кг, -100, +100 кг; юніорки: -70 кг, -78, +78 кг

По закінченні змагань – нагородження чемпіонів і призерів та закриття змагань.

7. Умови прийому

Витрати з організації і проведення чемпіонату України, а саме: оренда спортивних споруд, проїзд і добові в дорозі, розміщення, харчування суддів та інші витрати несе Держмолодьспорт в межах обсягу видатків, передбачених на зазначені цілі Єдиним календарним планом фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2013 рік.

Витрати з відрядження учасників змагань та тренерів (проїзд та добові в дорозі, розміщення, харчування) несуть організації, що відряджають.

8. Заявки

Попередні заявки для участі у чемпіонаті України та технічні результати відповідних відбіркових обласних змагань (1-7 місце), завірені печаткою обласної федерації, подаються до відділу єдиноборств та складно-координаційних літніх олімпійських видів спорту департаменту спорту вищих досягнень Держмолодьспорту (факс: 044 284-38-39 або e-mail: ujf.ds@ukr.net) не пізніше ніж за 7 (сім) днів до початку змагань.

Обласні організації, що не надіслали попередні заявки та технічні результати у вказаний термін, до змагань не допускаються.

Для всіх офіційних змагань від обласної організації подається іменна заявка, по 2 примірника для кожної команди (чоловічої, жіночої), завірена лікарем, печатками обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру, регіонального структурного фізкультурно-спортивного підрозділу, обласної федерації дзюдо. Паспорти, ідентифікаційні коди, паспорти дзюдоїстів усіх учасників подаються до мандатної комісії змагань у день приїзду.

Ксерокопії документів, які не завірені нотаріально, мандатною комісією не розглядаються.

Відповідальність за медичне страхування учасників змагань несуть організації, що відряджають.

9. Нагородження

Спортсмени, які посіли 1-3 місця на змаганнях у своїх вагових категоріях, нагороджуються дипломами Держмолодьспорту і медалями. Тренери, які підготували чемпіонів змагань, нагороджуються дипломами Держмолодьспорту. Команди обласних організацій, які посіли 1-3 місця в неофіційному командному заліку, нагороджуються дипломами Держмолодьспорту відповідних ступенів та кубками.

10. Підсумки змагань

Неофіційний командний залік підводиться за результатами особистих змагань з першого по дев’яте місце (за якістю медалей та п’ятих, сьомих і дев’ятих місць).

Відповідно до Положення про рейтинг з олімпійських видів спорту в Україні, визначення рейтингу спортсменів, тренерів та обласних фізкультурних організацій проводиться відповідно до таблиці нарахування очок. Рейтингові очки нараховуються спортсменам лише за умови виграшу хоча б однієї сутички.