Чемпіонат України з дзюдо серед молоді до 23 років. Луганськ, 26-29.09.2013

Официальный чемпионат Украины по дзюдоРЕГЛАМЕНТ Чемпіонату України з дзюдо серед молоді до 23 років

1. Дата та місце проведення змагань

Змагання проводяться з 26 по 29 вересня 2013 року в м.Луганськ в приміщенні легкоатлегичного манежу «Динамо» (вул. Луганська правда, 128 б)

День приїзду — 26 вересня 2013 року.

2 Керівництво проведенням змагань

Загальне керівництво підготовкою та проведенням чемпіонату України з дзюдо серед молоді до 23 років (1991-1998 р.н.) здійснюється департаментом олімпійського спорту Міністерства молоді та спорту України (далі — Мінмолодьспорт), Федерацією дзюдо України (далі — ФДУ).

Відповідальність за підготовку місця проведення змагань, організацію розміщення, харчування учасників змагань покладається на Департамент освіти і науки, молоді та спорту Луганської облдержадміністрації, Мінмолодьспорт, ФДУ та Федерацію дзюдо Луганської області.

З метою забезпечення безпеки глядачів і учасників змагань спортивні заходи дозволяється проводити тільки у спорудах, прийнятих до експлуатації державними комісіями за наявності актів технічного обстеження придатності спортивної споруди для проведення заходу.

3. Учасники змагань

До участі у чемпіонаті України з дзюдо серед молоді до 23 років допускаються спортсмени 1991-1998 р.н., громадяни України, які мають спортивну кваліфікацію не нижче першого спортивного розряду та II кю (синій пояс) — члени ФДУ, представники обласних фізкультурних організацій, обласних федерацій, фізкультурно-спортивних товариств та відомств, спортивних клубів, тощо, відповідно до виклику Мінмолодьспорту, згідно із завіреними заявками обласних фізкультурних організацій.

Допуск спортсменів від обласних організацій проводиться за уме ви допуску відповідної регіональної федерації, після підтвердження нею свого членства у ФДУ. Кожна обласна фізкультурна організація може бути представлена лише однією обласною федерацією, що має повноваження представляти її на офіційних змаганнях.

Від Луганської обласної організації допускається 8 (вісім) спортсменів у кожній ваговій категорії. Квота інших обласних організацій складає: 7 вагових категорій чоловіків, 7 вагових категорій жінок помножена на:

6 (шість) спортсменів для обласних організацій, що посіли 1 -4 місця за підсумками 2012 року (м. Київ, Дніпропетровська, Запорізька та Донецька області);

4 (чотири) спортсмени для інших обласних організацій.

Від будь-якої обласної організації до змагань можуть бути допущені спортсмени поза квотою за рішенням головної суддівської колегії змагань.

Жеребкування учасників всіх вагових категорій проводиться в день приїзду команд, після засідання мандатної комісії. Розсіюванню підлягають спортсмени, які посідають перші 8 (вісім) місць українського рейтингу серед молоді до 23 років у відповідних вагових категоріях.

4. Умови проведення змагань

Чемпіонат України з дзюдо серед молоді до 23 років проводиться відповідно до міжнародних правил за олімпійською системою з подвійними втішними поєдинками від півфіналістів. Наявність синього та білого кімоно обов’язкова.

Згідно з вимогами Європейського союзу дзюдо, форма одягу для тренерів-секундантів:

— попередні сутички — спортивний костюм;

— фінальний блок — цивільний костюм, краватка.

Тривалість сутички — 5 хвилин, додатковий час — до оцінки, без обмеження часу.

Представники команд несуть безпосередню відповідальність за поведінку спортсменів, тренерів та вболівальників, що представляють обласну організацію.

5. Програма проведення змагань

26 вересня

11:00—15:00 — мандатна комісія

16:00-16:30 — засідання суддів (форма одягу — цивільний костюм, краватка) 16:30-17:00 — засідання представників команд (форма одягу — цивільний костюм, краватка)

17:00 — жеребкування учасників всіх вагових категорій (форма одягу — цивільний костюм, краватка)

18:00-19:00 — неофіційне зважування

19:00-20:00 — офіційне зважування учасників вагових категорій чоловіки :60 кг, 66 кг; жінки: 48 кг, 52 кг.

27 вересня

10:00 — початок змагань у вагових категоріях: чоловіки:60 кг, 66 кг; жінки: 48 кг, 52 кг.

16:30 — 17:00 — урочисте відкриття змагань

17:00 — фінальний блок та нагородження чемпіонів та призерів змагань 18:00-19:00 — неофіційне зважування

19:00-20:00 — офіційне зважування учасників вагових категорій чоловіки: 73 кг, 81 кг; жінки: 57 кг, 63 кг.

28 вересня

10:00 — початок змагань у вагових категоріях: чоловіки: 73 кг, 81 кг; жінки: 57 кг, 63 кг.

17:00 — фінальний блок та нагородження чемпіонів та призерів змагань 18:00-19:00 — неофіційне зважування

19:00-20:00 — офіційне зважування учасників вагових категорій чоловіки: 90 кг, 100 кг, +100 кг; жінки: 70кг, 78 кг, +78 кг.

вересня

10:00 — початок змагань у вагових категоріях: чоловіки: 90 кг, 100 кг, +100 кг; жінки: 70кг, 78 кг, +78 кг.

По закінченні змагань — нагородження переможців і призерів та закриття змагань.

6. Умови прийому

Витрати з організації та проведення чемпіонату України з дзюдо серед молоді до 23 років, а саме: оренда спортивних споруд, проїзд та добові в дорозі, розміщення, харчування суддів та інші витрати несе Мінмолодьспорг з межах обсягу видатків, передбачених на зазначені цілі Єдиним календарним планом фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2013 рік Витрати з відрядження учасників змагань та тренерів (проїзд та добові в дорозі, розміщення, харчування) несуть організації, що відряджають.

7. Заявки

Попередні заявки для участі у чемпіонаті України з дзюдо серед молоді до 23 років та технічні результати відповідних відбіркових обласних змагань (1-7 місце), завірені печаткою обласної федерації, подаються до відділу единоборств, складно-координаційних та стрілецьких літніх олімпійських видів спорту департаменту олімпійського спорту Мінмолодьспорту (факс: 044 284-38-39 або e-mail: uif.ds@ukr.net) не пізніше ніж за 7 (сім) діп.и до початку змагань.

Обласні організації, що не надіслали попередні заявки та технічні результати у вказаний термін, до змагань не допускаються.

Для всіх офіційних змагань від обласної організації подається іменна заявка, по 2 примірника для кожної команди (чоловіки, жінки), завірена лікарем, печатками обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру, регіонального структурного фізкультурно-спортивного підрозділу, обласної федерації дзюдо. Паспорти, ідентифікаційні коди, паспорти дзюдоїстів усіх учасників подаються до мандатної комісії змагань у день приїзду.

Ксерокопії документів, які не завірені нотаріально, мандатною комісією не розглядаються.

Відповідальність за медичне страхування учасників змагань несуть організації, що відряджають.

8.Нагородження

Спортсмени, які посіли 1-3 місце на змаганнях у своїх вагових категоріях:, нагороджуються дипломами і медалями. Тренери, які підготували переможців змагань, нагороджуються дипломами. Команди обласних організацій, що посіли 1-3 місце в неофіційному командному заліку, нагороджуються дипломами відповідних ступенів та кубками.

9. Підсумки змагань

Неофіційний командний залік підводиться за результатами особистих змагань з першого по дев’яте місце (за якістю медалей та пятих, сьомих та дев’ятих місць).

Відповідно до положення про рейтинг з олімпійських видів спорту в Україні, визначення рейтингу спортсменів, тренерів та обласних фізкультурних організацій проводиться відповідно до таблиці нарахувань очок. Рейтингові очки нараховуються спортсменам лише за умови виграшу хоча б в одній сутичці.